Kasutatud Raamatud
autor pealkiri sisukirjeldus

Hetkel müügis 7116 raamatut
TERETULEMAST WWW.KASUTATUDRAAMATUD E-POOD-i

tekkeloo-hoidja
Robert Bauval ja Graham Hancock
Tekkeloo hoidja

Saadavus 1 raamat - TALLINNA LADU

Iidsete mõistatuste valvur, saladuste hoidja…
Aastatuhandeid on Egiptuse suur sfinks itta vaadanud, silmad igavikule keskendunud, lugedes tähtede sõnumit, mille inimkond on ammu unustanud. Ning tänapäeval, mil tsivilisatsioon valmistus suure tsükli lõpuks, annab tähtede sõnum endast tungivalt märku, oodates, et seda ometi kord mõistetaks.
Kõik võtmed on paigas. Geoloogia ja arheoastronoomia on juba osutanud, et lõvi kehaga sfinks võib olla määratult vanem, kui egüptoloogid seda praegu arvavad, ning et see ei pärine ajast 2500 eKr, vaid hoopis 10 500 eKr -- astroloogilise Lõvi ajastu algusest. Samuti teame juba, et sfinksist umbes pool miili lääne pool kõrguvad Giza kolm püramiidi pole lihtsalt suurushullude vaaraode hauakambrid, vaid hoopis Orioni vöö viieteistkümnest miljonist tonnist kivirahnudest koosnev täpne taevakaart. Kas siis keegi püüab meile midagi öelda? Ja kui see nõnda on, siis kes?
Teoses tutvustatakse meile sügavat ning tähendusrikast ajaloolist ja teaduslikku detektiivitööd, mille käigus avati muistse taeva keerukate arvutisimulatsioonide varal mainitud monumentidesse aastatuhandeteks talletatud salakood ning loodi mõistatuslike püramiiditekstide ja muude muistsete egiptuse raidkirjade lahtimõtestamise uus vapustav teooria.
Need tekstid osutavad teravmeelsel viisil aarete rajale ning nagu autorid oma vapustavates järeldustes teatavaks teevad, on see aaretejaht püramiidide ja sfinksi ümbruses juba 20 aastat kestnud ja sellest võtavad ühtviisi agaralt osa tuntud egüptoloogid, kõrged riigiametnikud, jõukad fondikäsutajad ning ennast kulisside varju peitev mingi salapärane esoteeriline organisatsioon. Mida nad kõik otsivad? Mis peitub sügaval sfinksi käppade all aluskaljus asuvas risttahukakujulises kambris, mille olemasolu tuvastati seismiliste uuringutega? Ja mida varjab enda taga mõistatuslik uks, mis hiljuti sügaval suure püramiidi sisemuses avastatud seni uurimata šahti suleb? Ja kas inimkond kohtub ettemääratusega -- ent mitte tulevikus, vaid kauges minevikus, kindlaksmääratud kohas ja ajal?

Tõlkinud Matti Piirimaa

Sinisukk

2000

328 lk.

Väga heas seisus NAGU UUS raamat

ISBN 9985731654

9 €
8.1 €

Kustuta tellimusest