Kasutatud Raamatud
autor pealkiri sisukirjeldus

Hetkel müügis 7083 raamatut
TERETULEMAST WWW.KASUTATUDRAAMATUD E-POOD-i

Avaleht > Eesti kirjandus, romaanid

Juhan Smuul

Hea meremeeste Hoidja

Valimik koondab kaaluka osa kirjaniku proosaloomingust: kolhoosielu probleemitihedalt ja värvikalt käsitleva «Kirjad Sõgedate külast», muheda huumoriga ja tabava tõeütlemisega «Muhu monoloogid», följetonistliku «Muhulaste imelikud ...
Eduard Bornhöhe

Kuulsuse narrid

3 €
2.7

Lisa tellimusse

36-leheküljeline tavaformaadis ja pehmes köites jutustus
Lilli Promet

Lilli Promet - Teosed I-VI

8.99 €
8.09

Lisa tellimusse

Lilli Promet (16. veebruar 1922 Petseri – 16. veebruar 2007 Tallinn) oli eesti kirjanik. Tema isa oli kunstnik Aleksander Promet. Aastatel 1935–1940 õppis ta Riigi Kunsttööstuskoolis. Aastail 1940–1941 ning 1944–1951 oli ajakirjanik ...
Juhan Liiv

Proosa

Meie kirjandusklassiku Juhan Liivi (1864-1913) proosaraamat sisaldab pikemate jutustuste «Vari», «Käkimäe kägu» ja «Nõia tütar» kõrval valiku lühiproosat.

Tavaformaadis ja kõvas köites raamat sarjast Kooli kirjavara.
Anton Hansen Tammsaare

Tõde ja õigus (1. osa) (1981)

Eesti kirjandusklassika. Raamat sarjast Anton Hansen Tammsaare kogutud teosed 6. köide
Anton Hansen Tammsaare

Tõde ja õigus (2. osa) (1981)

7 €
6.3

Lisa tellimusse

Eesti kirjandusklassika. Raamat sarjast Anton Hansen Tammsaare kogutud teosed 7. köide

Eesti vanasõnad (1. osa)

Eesti vanasõnade teaduslikus väljaandes on püütud esitada olemasolevate arhiivimaterjalide ja trükistes avaldatud vanasõnakollektsioonide põhjal võimalikult ammendavalt kõik teadaolevad eesti vanasõnatüübid, sealjuures kõik eesti ...
Mihkel Mutt

Fabiani õpilane

Autori esimene raamat. Juttude tegelasi ja autorit ühendab irooniline hoiak maailma ja iseenda vastu, Need noorepoolsed haritud meesterahvad rohkem arutlevad elu üle kui elavad. Selles on nende tugevus ja nõrkus.
Artur Rinne

Ja kägu kukub raal...

2.09 €
1.88

Lisa tellimusse

Tavaformaadis ja pehmes köites mälestusteraamat.
Sulev Vahtre

Jüriöö

Ajaloodoktor professor Sulev Vahtre raamat Eesti vanema ajaloo ühest kõige tuntumast sündmusest -- Jüriöö ülestõusust. Suhteliselt põhjalikumalt on käsitletud ülestõusu eellugu ja algust.
Mõeldud lugemiseks kõigile ajaloohuvilistele ...
Anton Hansen Tammsaare

Kõrboja peremees (1980)

Raamat sarjast Anton Hansen Tammsaare kogutud teosed 5. köide
Jaan Kross

Kolme katku vahel (4. osa)

Balthasar Russowi romaan.Tavaformaadis ja ümbrispaberiga kõvas köites romaan. Tetraloogia viimane köide viib lõpule Liivimaa krooniku Balthasar Russowi romaani.
Ülo Tuulik

Kuidas kuulata tormi

2.24 €
2.02

Lisa tellimusse

Oma publitsistikaraamatusse on autor koondanud valiku viieteistkümne aasta jooksul ajakirjanduses ilmunud kirjutistest, teemadeks meri ja meremehe töö, inimese vahekord loodusega, sport, mitmesugused kirjandusprobleemid.
Raamatut läbib autori ...
Albert Uustulnd

Meri, mehed ja jumalad

Romaan Saaremaa rannakolhoosi tänapäevast. Kalurite elu majandusliku taseme tõus pole suutnud lahendada mitmeid inimestevahelisi sõlmprobleeme ja see asjaolu heidab varju külarahva omavahelisele läbisaamisele.
Leelo Tungal

Neitsi Maarja neli päeva

Humoristliku tooniga teos, mille peategelasteks on äsja 9. klassi lõpetanud Maarja. Tema suvise koolivaheaja nelja päeva sündmuste taustana on autor osanud anda küllalt mitmekülgse pildi tänapäeva koolielust üldse.
Heino Tominga

Rein Raudnaski pihtimused

2.49 €
2.24

Lisa tellimusse

Romaan tänase töölisklassi elust, tegevuspaik – üks tavaline ehitusettevõte, peategelaseks riiklikult mõtlev noor tööline. Teos on üheaegselt nii olustikuromaan kui ka peategelase kujunemislugu.
Romaani lehekülgedel areneb Rein Raudnask ...
Endla Tegova

Tunglejad

Autori esikromaani tegevus toimub 50-ndate aastate keskpaiku ühes Saaremaa rannakülas. Armastusteema põimub palvevendade ja -õdede ning usuhullutajate probleemiga. Teos on tugeva psühholoogilise koega, andes laiahaardelise pildi tolle maanurga ...
Peeter Elbing

Asetäitja

2.24 €
2.02

Lisa tellimusse

Autori esimene raamat. Romaanis võetakse luubi alla ühe kaubabaasi töötajate elu. Puhuti följetonistliku esituslaadi tagant aimub autori mure mitmete valusate probleemide pärast: ebakõlad ja möödamõistmised inimsuhetes, põlvkondade ...
Ülo Tuulik

Atlandi kirjad

1.92 €
1.73

Lisa tellimusse

Käsikiri on kokku pandud kaheksast ajakirjanduses ilmunud reisikirjast, mis vestavad meremeeste töödest-tegemistest kaugel ookeanil. Sekka on põimitud humoorikaid lugusid kodusaarelt.
August Jakobson

Üheksa jutustust

1.99 €
1.79

Lisa tellimusse

Sisu:
Kapten Lepp
Lonkuri armastus
Esimesed meheteod
Koduigatsus
Tung kaugustesse
Sadam udu taga
«Roomlased» ehk kohtumine sillal
Tuusik
Tuleviku nimel