Kasutatud Raamatud
autor pealkiri sisukirjeldus

Hetkel müügis 7082 raamatut
TERETULEMAST WWW.KASUTATUDRAAMATUD E-POOD-i

energiavampiirid
Joe H. Slate
Energiavampiirid
Ilmselt on igaüks kogenud, et mõne inimesega suhtlemiseks kulub rohkesti energiat ja et pärast pikemat kohtumist temaga vajame normaalse seisundi taastumiseks puhkust.
Rahvasuu kutsub selliseid lõbusaid inimesi energiavampiirideks ja üldiselt me püüame nendega suhtlemisest hoiduda nii palju kui võimalik.

Ph. D. Joe H. Slate on akadeemilises maailmas tunnustatud uurija ning praktiseeriv psühholoog. Slate on Ateena Riigikolledzi emeriitprofessor ning Montevallo Ülikooli auprofessor.
Ta usub, et enda kaitsmiseks energiakaotuste vastu on kõige olulisem tugev sisemine süsteem. Enda arendamiseks pakub autor erinevaid harjutusi ning energiataseme tõstmiseks lihtsaid vahendeid. Vaatamata verdtarretamapanevale pealkirjale ei näe Slate energiavampiiregi kurjusesümbolitena, vaid õnnetute inimestena, kes ei oska veel oma energiataastamisega toime tulla.
Enam kui 25 aastat Ameerika Ühendriikide raketiväe ja Ateena Riigikolledzi juures inimese energiavälja ja energiavampiire uurinud Ph.D Joe H. Slate raamat «Energiavampiirid» räägib muuhulgas:

- kuidas psüühilist rünnakut ära tunda
- kui ohtlik on selline rünnak
- kas energiavargad võivad rünnata ka kaugelt
- millist mõju avaldavad ohvrile energiaküti rünnakud
- kas energiavampiiril on lootust paranemisele
- mida saate teha, kui avastate, et olete energiavampiiri ohver

Tõlkinud Tarmo Troop

El Paradiso

2005

264 lk.

Raamat on hetkel otsas