Kasutatud Raamatud
autor pealkiri sisukirjeldus

Hetkel müügis 7117 raamatut
TERETULEMAST WWW.KASUTATUDRAAMATUD E-POOD-i

esmamuljed
Ann Demarais ja Valerie White
Esmamuljed

Saadavus 1 raamat - LAKI RAAMATUPOOD, Laki 12/Värvi 5, Tallinn, B-korpus, I korrus, ruum 101

Sajandeid püsisid inimesed samas ringkonnas, kus olid sündinud. Nad sõlmisid suhteid, käisid läbi ja ajasid äri inimestega, keda olid tundnud terve elu. Praegu aga elame ajastul, mil inimesed asuvad elama uutesse majadesse ja teistesse linnadesse, vahetavad töökohti, leiavad uusi sõpru ja sõlmivad uusi suhteid märksa kiiremas tempos.
Erinevaid esmakohtumisi tuleb ette nii sageli, et me ei pane neid enam tähelegi. Me võime iga päev suhelda mõne uue tuttavaga: lapsevanemaga lapse koolist, uue kolleegi või kliendiga, müüjaga, kellegagi spordisaalist või kohvipoe sabast. Põgusate vestluste jooksul kujundavad võõrad meist oma arusaama ja langetavad otsuse, kas me meeldime neile või ei. Sellest, kas meid nähakse siira, huvitava ja vaimukana, sõltub see, kas meiega tahetakse edaspidigi juttu rääkida, meid tööle palgata, meiega läbi käia või meid kohtama kutsuda.
Kas te ei tahaks teada, mida teised teist arvavad?
See raamat aitab teil leida vastuseid küsimustele:
Kuidas teised mind näevad?
Mida nähakse minu välise ilme taga?
Kuidas jätta endast paremat muljet?

Siin ei jagata käske ega keelde ega tehta ettekirjutusi selle kohta, kuidas inimesed «peaksid» end esitlema. Pole olemas ühtki òõiget¦ esmamuljet ega »õiget» suhtlusviisi. Hea esmamulje on see, mis peegeldab teie tõelist mina. Kui te esitlete endast parimat, seda mina, mida tahaksite teistega jagada, siis loote endast just teile sobiva esmamulje.
Me tahame teadmisi jagada, mitte teid muuta. Me aitame teil leida need käärid, mis on teie arvamuse (mida teie arvate, et teid arvatakse) ja teiste tegeliku suhtumise vahel, et te saaksite ennast muuta, kui te peaksite seda tahtma ja just siis, kui te seda tahate.

Tõlkinud Tiina-Mai Nõmmik

Pegasus

2005

225 lk.

Väga heas seisus kasutatud raamat

ISBN 9949409616

9 €
8.1 €

Lisa tellimusse