Kasutatud Raamatud
autor pealkiri sisukirjeldus

Hetkel müügis 7083 raamatut
TERETULEMAST WWW.KASUTATUDRAAMATUD E-POOD-i

jumalate-toit
Jasmuheen
Jumalate toit
Praana, chi ehk reiki universaalne elujõud – nende kõigi alusvibratsioon ehk baassagedus on puhas armastus ja valgus. Kui need meie biosüsteemi üle ujutavad, stimuleerivad nad meie seest vabanema veelgi rohkem armastust ja valgust. Just neid sagedusi on võimalik suunata meid ülal hoidma ja toitma.
See valguse ja armastuse voog ongi tõeline jumalate toit.
Meie sees eluneb püha piiritu vabaduse Olend, meie sisemine jumalikkus, kelle suurim rõõm on meid hingata, armastada, hellitada ja toita, kui me taotleme ärkamist ja oma tõelise olemuse meelde tuletamist.
Jasmuheen ütleb: «Kõige olulisem jumalikule toidule keskendudes on, et Sellel on võime toita meid kõikidel tasanditel ja suurendades Selle voolu läbi oma biosüsteemi, võime saada kasu isegi, kui valime jätkuvalt söömisest rõõmu tunda. Kui lubame jumalikul toitval vool oma süsteemis tugevamaks muutuda, saame emotsionaalselt, mentaalselt ja vaimselt toidetud. Raamatus pakutud tehnikad ja juhised võivad meile kõigile kasu tuua, sest nad vabastavad meid isiklikust ja globaalsest emotsionaalse, mentaalse ja vaimse anoreksia seisundist.»

Tõlkinud Riina Soone

Päikesepillaja

2008

281 lk.

Raamat on hetkel otsas

ISBN 9789949180516