Kasutatud Raamatud
autor pealkiri sisukirjeldus

Hetkel müügis 7226 raamatut
TERETULEMAST WWW.KASUTATUDRAAMATUD E-POOD-i

kellest-me-polvneme
Ernst Muldašev
Kellest me põlvneme?
Miks vaatavad inimesed üksteisele silma? Põhjust uurides pani Ernst Muldašev, Venemaa tuntuim silmakirurg, aluse teadusharule, mida nimetati oftalmogeomeetriaks. Selgus, et inimsilma geomeetrilisi parameetreid analüüsides on võimalik tuvastada isikut, tema rahvust, rassi, haigusi jm.
«Statistiliselt keskmised silmad» kuuluvad aga tiibeti rassile, mis viitab, et inimkonna migratsioon on saanud alguse Tiibetist. Oma teaduslikul ekspeditsioonil Transhimaalajasse jõudis uurimisgrupp inimkonna suurima saladuse – geenifondini. Sealsetes maa-alustes sügavustes asuvad somadhi seisundis «konserveeritud», erinevatest tsivilisatsioonidest pärit inimesed. Inimkonna geenifondi väärtus on ülimalt suur – see peab tagama inimkonna taassünni globaalse katastroofi või olemasoleva maapealse tsivilisatsiooni enesehävitamise puhul.
Raamatus analüüsitakse Tiibeti templites kujutatud silmade omaniku välimust, esitatakse ekspeditsioonil laamadelt, gurudelt ja svaamidelt kogutud faktimaterjali, otsitakse vastuseid küsimustele «Kes on Buddha?» ja «Millised tsivilisatsioonid on eksisteerinud Maal enne meid?» ning arutletakse inimkonna geenifondi, saladuslike Šambala ja Agarta, inimeste üksinduse, aga ka headuse, armastuse ja kurjuse rolli teemadel.

Tõlkinud Aimi Raudam

Pegasus

2005

462 lk.

Raamat on hetkel otsas