Kasutatud Raamatud
autor pealkiri sisukirjeldus

Hetkel müügis 7078 raamatut
TERETULEMAST WWW.KASUTATUDRAAMATUD E-POOD-i

puha-seaduselaeka-saladused
Laurence Gardner
Püha seaduselaeka saladused
Püha seaduselaegas on läänemaailmas seniajani jäänud üheks kõige suuremaks mõistatuseks. Piibel ei anna ühtki seletust selle kohta, miks seaduselaegas oli nii toretsevalt teostatud ja miks sel olid öeldavasti üleloomulikud ja isegi surmavad omadused. Mis asi see tegelikult oli ja kus asub see praegu? Roosiristlaste arhiivist leitu ja tänapäeva silmapaistvate tuumafüüsikute abiga selgitab Laurence Gardner, kuidas see kauge mineviku kaotsiläinud saladus on pannud aluse uuele, aegruumi käsitlevale teadusharule.
Egiptuse «Surnuteraamat» viitab aegruumi saladuslikule paralleelmõõtmele, mis on seotud maagilise projitseerimispulbriaga. Tänapäeva kvantfüüsikud avastasid, et see pulber on ülijuhtiv monoatomaarne kuld. See hämmastav aine oli otseselt seotud nii vaaraode rännakuga hauatagusesse ellu, püramiidide kui ka piibli seaduselaekaga. Muistses Aleksandrias tunti seda Tarkade kivi nime all.

Autor viib lugeja Egiptuse vaaraode hauakambritest kuni moodsate teaduslaboriteni, esitades vapustava oletuse kaaluta oleku ja teleportatsiooni harrastamisest vanaaja maailmas ning seaduslaeka võimsusest minevikus ja selle tähtsusest tuleviku jaoks.

Tõlkinud Ann Kivikangur

Olion

2005

328 lk.

Raamat on hetkel otsas

ISBN 9985664264