Kasutatud Raamatud
autor pealkiri sisukirjeldus

Hetkel müügis 7083 raamatut
TERETULEMAST WWW.KASUTATUDRAAMATUD E-POOD-i

sinine-tode-elu-ja-surma-ning-armastuse-ja-seksi-vaimne-teejuht
David Deida
Sinine tõde - Elu ja surma ning armastuse ja seksi vaimne teejuht
Kas oled kunagi leeki lähedalt vaadanud? Punaseid ja kollaseid toone on lihtne näha, ent sügaval keskmes on leek sinine. Seda sinist on kerge vältida ja üldse mitte märgata, kui vaatad üksnes pindmisi toone. Aga sinine on alati olemas, sinu vaatevälja piiridest sügavamal...

Oled sügavam, kui su elu paista laseb, ja sa tead seda. Oled armastavam, kui su suhe võimaldab, säravam, kui sinu karjäär aimata lubab. Oma olemise salajases sügavuses oled sa lõputu, loov, piiritu – ning täiesti suutmatu kogu oma hiilgust siia maailma suunama. Vähemalt nii see näib.

Raamatus «Sinine tõde» toob rahvusvaheliselt tunnustatud õpetaja David Deida meieni mõttevaramu, mis aitab väljendada oma tõelist südant täis sihikindlust, kirge ja kustumatut armastust. Esimeses osas näitab Deida lugejale, kuidas «avaneda tervikhetke kujul, tunnetades võimalikult sügavale sissepoole ja kaugele väljapoole, nii kaua, kuni oleviku hetk avaneb.» Teises osas selgitab autor meile, kuidas kõndida seda teed intiimsuhete maastikul.

Ta heidab valgust «seksuaalsete kinkide tegemise kunstile ja mängulisusele» ning õpetab viha, armukadeduse, hirmu ja iha rägastikus oskuslikult teed leidma.

«Tõe teadmine on üsna kasutu. Tõe tunnetamine pakub sügavust. Selle järgi elamine kutsub esile muutuse,» õpetab David Deida.

«Sinine tõde» on ainukordne teejuht, mis aitab sul elada oma sügava tõe järgi ning virguda «selle varjamatu avatusena, mis sa oled, ja pakkuda armastust vabalt kõigile.»

Tõlkinud Janika Kuusik

Pilgrim

2008

175 lk.

Raamat on müüdud