Kasutatud Raamatud
autor pealkiri sisukirjeldus

Hetkel müügis 7081 raamatut
TERETULEMAST WWW.KASUTATUDRAAMATUD E-POOD-i

Avaleht > Laste- ja noortekirjandus

Aleksei Vladimirov

Maailm püsib viljateral

Aimeraamatut lugedes saab noor lugeja teada, kuidas inimesed õppisid teravilja kasvatama, kuidas nad tungisid viljatera saladustesse; kuidas viljateradest läbi raske töö saab lõpuks leib meie laual.
Mari Saat

Mina ise

Sisukord:

MINA ISE
Ema MINA ISE ja isa MINA ISE
MINA ISE ja varbad
MINA ISE ja luukere
MINA ISE ja suur maailm
MINA ISE maailmad
MINA ISE ja väikeste maailm
MINA ISE ja pimedus
MINA ISE ja EIKEEGI
Aavo Lind

Nupula

5 €
4.5

Lisa tellimusse

Humoorikalt illustreeritud raamat sisaldab huvitavaid ülesandeid matemaatikast ja füüsikast. Raskusastme järgi on nad jaotatud kolme ossa. Iga osa lõpus on näpunäited ja vastused, mis on abiks raskemate ülesannete lahendamisel.
«Nupula» ...
Aavo Lind

Nupula jälgedes

5 €
4.5

Lisa tellimusse

Nupud on sisuliselt huvitava lahenduskäiguga matemaatika- ja füüsikaülesanded. Raskusastme järgi on raamat jaotatud kahte ossa. Raskemate nuppude lahendamisel on abiks näpunäited ja vastused kummagi osa lõpus.
Ferenc Molnár

Pál-tänava poisid (1988)

Romaanis maalib ungari kirjandusklassik Fernc Molnár (1878-1953) unustamatu pildi Józsefvárosi noorukite elust. Koolipingist vabanedes tormavad poisid iga päev kõlavate hüüete saatel krundile, et siin lärmakate tänavate vahele surutud kitsal ...
Holger Pukk

Päikeseratas

1.60 €
1.44

Lisa tellimusse

Jutukogumik, mille lugudes kujutab autor puberteediikka jõudja maailmapildi muutumist ja keerukust. Olulisel kohal on neis juttudes noore inimese suhted loodusega.
Kogumikus on kaks ajalooainelist jutustust »Üks perekond» ja «Haavatu», mille ...
Astrid Reinla

Pätu

Kes või mis on Pätu?
Seda ei tea mitte keegi. Keegi ei ole teda näinud, isegi vanaisa mitte. Aga olemas ta on, see on enam kui kindel. Kes see muu võiks ema kõige armsama vaasi ära lõhkuda ja isa kirjutusmasinasse koogipuru raputada.
Ja ...
Aleksei Mussatov

Põdravasikas

0.89 €
0.8

Lisa tellimusse

Nooremale koolieale mõeldud jutustus lastest, kes päästavad hädast põdravasika ja kasvatavad ta kolhoosi vasikalaudas üles.
Reet Kudu

Pöialvalguke ja kass, kes sööb häält

1.28 €
1.15

Lisa tellimusse

Vanaema istus pargipingil ja kudus. Liis istus puuvarbal, mida vanaema nimetas puujuureks.
Tüdruk vaatas üles ja nägi lehti õõtsumas kõrgel pea kohal.
Heino Väli

Peetrike (1988)

0.44 €
0.4

Lisa tellimusse

Lugu väikesest pahast Katrinist, kellest ühel heal päeval saab oma tahtel Peetrike. Mis selle Peetrikesega juhtub ja kuidas temast lõpuks hea Katrin saab, sellest on siin raamatus juttu.
Zenon Kosidowski

Piiblilood (1988)

1.60 €
1.44

Lisa tellimusse

Poola esseisti ja luuletaja Zenon Kosidowski (1898-1978) 1963. aasta ilmunud «Piiblilugude» illustreeritud väljaanne, mis võimaldab lugejal tutvuda Piibliga, ammendamatu ajaloodokumendi ja rahvaloomingu varamuga. Vana Testamendi tähtsamate ...
Astrid Lindgren

Pipi Pikksukk (1988)

Pipi Pikksukk on kõige tugevam, kõige lahkem, kõige lõbusam ja kõige rikkam tüdruk maailmas. Ta elab täiesti üksi Segasumma suvilas koos oma hobuse ja oma ahvi, Härra Nilssoniga. Kotitäis kuldraha on tal ka.
Kõrvalmajas elavad Tommy ja ...
Friedrich Reinhold Kreutzwald ja Juhan Kunder

Rehepapilood

Sisuukord:

Julge rehepapp
Rehepapp ja vanapagan
Vigur rehepapp
Oskar Luts

Sügis I ja II Tootsi-lugude järg (1988)

7 €
6.3

Lisa tellimusse

Selles raamatus jõuab poole sajandi tagant taas lugeja kätte Tootsi-lugude tsüklit lõpetav «Sügis», mille esimene osa nägi trükivalgust 1938. a., teine osa aga ilmub raamatuna üldse esmakordselt, aluseks kirjanikust maha jäänud käsikiri. ...
Elar Kuus

Sip-sip

Tavaformaadis ja pehmes köites lasteraamat
Aleksander Lipp

Suurupi aare

Romaani sündmustik keerleb Oktoobrirevolutsiooni eelõhtul Suurupisse peidetud aarde otsimise ümber, tegevus aga kandub Eestist teistessegi maadesse ja maailmameredele, kus juhtub mitmesuguseid seiklusi.
Riho Lahi

Taadi piip

0.59 €
0.53

Lisa tellimusse

Tavaformaadis ja pehmes köites lasteraamat.
Ted Johnston ja Kay Richards

Trikid ja mängud

Rikkalikult värvipiltidega illustreeritud lasteraamat tutvustab katsete varal lihtsamaid füüsikanähtusi, millega iga päev tuleb kokku puutuda. Nähtustele antakse lihtne ja igale lapsele arusaadav seletus.
Nooremale ja keskmisele koolieale.
Olivia Saar

Tuulelillede tuba

Koostades luuletuskogu, milles on luuletusi paarikümneaastaselt luuletajateelt, on autor pidanud eelkõige silmas lapse kodu teemat. Neis luuletustes on hellust ja südamesoojust, nad pajatavad emast ja isast ja vanavanematest ning koduümbruse ...
Jakob Tamm

Ussipealik

1.73 €
1.56

Lisa tellimusse

Raamat sisaldab luuletusi, ballaade ja valme, mis sobivad lugemiseks lastele. On esitatud ka mõned Ivan Krõlovi valmide eestindused («Siga tamme all», «Kaks külameest», «Siga»).