Kasutatud Raamatud
autor pealkiri sisukirjeldus

Hetkel müügis 7081 raamatut
TERETULEMAST WWW.KASUTATUDRAAMATUD E-POOD-i

Avaleht > Laste- ja noortekirjandus

Jutupaunik 1986

Populaarne lastekirjanduse kogumik sisaldab proosapalu ja luuletusi juba tuntud lastekirjanike, aga ka päris uute autorite sulest. Nagu ikka, tutvustatakse ka seekord raamatu lõpus uusi autoreid.
Hando Runnel

Juturaamat

1.28 €
1.15

Lisa tellimusse

Raamat pakub mõnusaid ja vaimukaid lugemishetki nii suurtele kui väikestele. Pikemates lugudes käsitleb autor Eesti küla sõjajärgset aega, tundes hästi tolleaegset elu ja olusid. Lühemad lood on üles ehitatud sõna- ja mõttemängule.
Andrei Nekrassov

Kapten Bluffensterni seiklused

0.99 €
0.89

Lisa tellimusse

Keskmisele koolieale naerutavat lugemist ning ühtlasi meresõidualaseid teadmisi pakkuv humoristlik jutustus vene nõukogude vanema põlve kirjaniku sulest.
Teos ilmus esmakordselt 1937. aastal, ta on vene keeles mitmeid kordustrükke ja ...
Harry Ling

Kassiraamat (1986)

0.99 €
0.89

Lisa tellimusse

Raamat tutvustab lastele kiskjaliste seltsi kuuluvaid kaslasi. Populaarses, lastele eakohases vormis kirjeldatakse kaslaste tähtsamaid esindajaid kogu maailmas. Tutvustatakse loomade bioloogilisi iseärasusi.
Raamat on mõeldud keskmisele koolieale.
Oskar Luts

Kevade I ja II. Pildikesi koolipõlvest

Eesti NSV rahvakirjaniku Oskar Lutsu (1887-1953) populaarne noorsooraamat, mis südamlikult ja mõnusa huumoriga kujutab XIX sajandi lõpuaastate kihelkonnakooli õpilaste elu ja juhtumusi.
Kersti Merilaas

Kindakiri

1.28 €
1.15

Lisa tellimusse

Rahvuslike illustratsioonidega luuleraamat lastele.
Raimo Männis

Kiviküla kooli poisid 1986

Autor pajatab lugejale ühe maakooli elu argipäevadest. Jutustus võlub aine tundmise ning karakterite meisterliku väljajoonistamisega. Tõetruult on kujutatud ka pioneeriorganisatsiooni tegevust.
Klara Jarnukova

Koer, kellel oli poiss. Linnuke, kellel oli saladus

1.28 €
1.15

Lisa tellimusse

Raamatus on kaks südamlikku lastejuttu. Esimeses on juttu koerast, kes otsustas endale teiste koerte eeskujul peremehe võtta, teises kanaarilinnust, kes ei tahtnud kuidagi laulda.

Krimmi legende

2.24 €
2.02

Lisa tellimusse

Krimmi legendid ja pärimused lummavad oma lihtsuse ja tõepärasusega. Neis on palju fantaasiat, nii mõnigi kord astuvad tegevusse nõiad ning muud üleloomulikud jõud. Kuid nende põhitegelaseks on siiski rahvas -- mehine, suuremeelne, õilis.
Karl Ader

Kui mina olin veel väikene mees...

Lavastaja ja näitlejana tuntud Eesti NSV teeneline kunstitegelane Karl Ader on käesolevasse proosakogumikku koondanud oma noorusmälestustel põhinevad lookesed.
Henno Käo

Kui mind üldse olemas ei oleks

Enamik selle kogumiku lugudest kujutab enese kellekski mõtlemise mängu, mis peaks andma tõuke lapse fantaasiale. Nende sekka on põimitud palu, mille puhul torkab silma lüüriline laad.
Mall Johanson

Kuidas ma maailma tulin?

Raamatus jutustatakse, kuidas sünnivad loomadel pojad ja inimestel lapsed. Perekonnas toimuvale toetudes vastab autor laste pärimistele, kust nad tulnud on. Esitus on lihtne, lastele arusaadav ja teaduslikult õige.
Rikkalikult illustreeritud ...
Aino Pervik

Kunksmoor (1986)

Tõsieluliste probleemidega muinasjutuline lugu heast nõiast ja tema sõprusest meremees Trummiga. «Kunksmoor ja kapten Trumm» sai 1976. aastal J. Smuuli nim. preemia.

Kunksmoor. Kunksmoor ja kapten Trumm
August Kitzberg

Kuri kuningatütar

Sisukord:

Kolm suurt soovi
Okasroosike
Lumivalgeke
Saabastega kass
Kaval-Ants Türgimaal ehk Prints Herbed
Kuri kuningatütar
Heljo Mänd

Lapseröövija

Teeneka lastekirjaniku novellikogu on ühtlasi tema debüüt uues žanris. Novelle ühendab omapärane, halastamatult siiras minategelane, kes avab inimloomuse varjupoolseid tahke.
Vladimir Odojevski

Linnake tubakatoosis

1.28 €
1.15

Lisa tellimusse

Tavaformaadis ja pehmes köites kaks lastejuttu
Ira Lember

Mänguiga

Ira Lemberi valikkogu sisaldab nii luulet kui ka proosapalu. Luuletused on valitud raamatutest «Seitsme peaga poiss» ja «Vurrkann». Proosapalad on pärit teostest «Jannu», «Koolipoiss Jannu» ning «Peeter ja vanaisa». Autor on kasutanud ...
Vincent Šikula

Meistrid

1.60 €
1.44

Lisa tellimusse

Väljapaistva slovaki kirjaniku Vincent Šikula (sünd. 1936) romaan käsitleb talurahva elu Lääne-Slovakkias Teise maailmasõja aastatel. Autor kujutab eredalt külamiljööd, inimeste teadlikkuse kasvu, keskendudes peamiselt ühe perekonna ...
Ott Arder

Mine metsa!

On kasvamas kuskil üks pisike puu,
ta rohetav võra on habras ja noor,
veel nõrk on ta tüvi ja lühike juur,
nii pehme ja sile ta õhuke koor,
kuid temagi loodab, et ükskord on suur.
Olivia Saar

Naerulohkudega maailm

0.96 €
0.86

Lisa tellimusse

tavaformaadis ja pehmes köites raamat