Kasutatud Raamatud
autor pealkiri sisukirjeldus

Hetkel müügis 7237 raamatut
TERETULEMAST WWW.KASUTATUDRAAMATUD E-POOD-i

riuhing-hiina
Ted C. Fishman
Äriühing Hiina
Kui 20. sajand oli Ameerika sajand, siis 21. sajand kuulub Hiinale. Nii lihtne see Ted Fishmani sõnul ongi, ja igaüks kes selles kahtleb, peaks tema eeskujul käima kiiresti ära sellel maailma kõige kiiremini areneval maal. (The New York Times)
Kuidas sai kunagi vaesuses ja kommunistliku ideoloogia kammitsas vaevelnud tohutu suurest riigist globaalse kapitalismi plahvatusohtlik keskus? Kuidas see meid mõjutab, et Hiina areneb nüüd kolm korda kiiremini kui USA? Kuidas mõjub firmade massiline Hiinasse suundumine Ameerika, Euroopa ja teiste riikide töölistele? Mis teeb Hiina ettevõtted nii ohtlikult konkurentsivõimeliseks? Mis juhtub, kui Hiinas toodetakse peaaegu kõike, mida Ühendriikides ja Euroopaski, ent poole hinnaga?
Raamatu autor püüab neile küsimustele vastata ja näitab ühtlasi, kuidas me kõik tarbijate, tööliste, kodanike ja isegi lapsevanematena teeme Hiina sunnil suuri muutusi oma mõtteviisis.
Ted C. Fishmani esseed ja artiklid on ilmunud paljudes USA mõjukates ajakirjades. Chicago kaubabörsi liikme ja endise saalimaaklerina oli ta isikliku äriühingu eesotsas kuni 1992. aastani.

Tõlkinud Margit Park

Olion

2009

384 lk.

Raamat on hetkel otsas