Kasutatud Raamatud
autor pealkiri sisukirjeldus

Hetkel müügis 7077 raamatut
TERETULEMAST WWW.KASUTATUDRAAMATUD E-POOD-i

ebanormaalne
Kaur Kender
Ebanormaalne

Saadavus 1 raamat - LAKI RAAMATUPOOD, Laki 12/Värvi 5, Tallinn, B-korpus, I korrus, ruum 101

«Ebanormaalne» on raamat ambitsioonika noormehe armastuse- ja eneseotsingutest, miljööks peamiselt New York ja Bangkok, mille meeleolusid kirjeldatakse lausa kombatava sugestiivsusega. Romaan liigub vähehaaval, kuid kindlalt läbi deliirsete painete kirgastumise ja vabanemise poole, nii et tõenäoliselt leiab lugejagi end romaani lõpetades hoopis teistsugusest maalmast, kui raamatut kätte võttes.
Märt Väljataga

«Iseseisvuspäeva» lugedes poleks osanud aimata, et seal taga või sees peitub tegelikult ilusa hingega suur laps. Kender näib ühtviisi siira õhinaga lähenevat nii rõvedusele, nõmedusele kui ilule. Eriti võluv on sealjuures see, et ta suudab seda kõike ühtviisi ehedalt kirja panna: tekstitehniliselt on ta sama nauditav kui Õnnepalu või Sauter.
Kristiina Ross

Armastus on intensiivne ja võimas, näidates uut tüüpi peategelast Kaur Kenderi maailmas. Sellist, kes on võimeline tõelisteks tunneteks, kes võib avaneda ja haavuda. Mitte ainult enam «Iseseisvuspäeva» küüniline macho-misogünist Karl või cool macho misogünist Siffer.
Kirjeldused kuumaverelistest tulesädemetest, kes Kenderit alati naerma panevad, on nii tuttavad. Kõik on ilus.
Ka peategelase enesevihkamine Brooklyni tänaval ning süütunne on meile tuttavad. Ainult et Kender kirjeldab seda paremini kui meie.
Jürgen Kaljuvee

Eesti Keele Sihtasutus

2000

300 lk.

Väga heas seisus NAGU UUS raamat

ISBN 9985929179

8 €
7.2 €

Kustuta tellimusest