Kasutatud Raamatud
autor pealkiri sisukirjeldus

Hetkel müügis 7083 raamatut
TERETULEMAST WWW.KASUTATUDRAAMATUD E-POOD-i

Avaleht > Reisimine, reisijuhid, reisikirjad

Herbert Tichy

Cho Oyu - Jumalate Arm. Binungapuumesi

Austria rännu- ja kirjamees geoloog Herbert Tichy armastab seiklusi ning oskab neist jutustada huviäratavalt ja sooja huumoriga. Lugeja tõuseb Himaalajas koos temaga maailma kõrguselt seitsmendale mäele, on šerpade pulmapeos, liigub filipiinide ...
Miloslav Stingl

Hurmav Havai

Tuntud tšehhi etnograaf-etnoloog annab rohke faktilise materjali põhjal ülevaate nende legendidega ümbritsetud saarte ajaloost ja kultuurist, paradiislikust loodusest. Illustreeritud värvifotodega.

Raamat sarjast Maailm ja mõnda
Oskar Kruus

Ajamasinaga Türgimaal

1.60 €
1.44

Lisa tellimusse

«Ajamasinaga Türgimaal» on kirjaniku ja kirjandusloolase Oskar Kruusi reisikiri, kus tänapäeva kuljetega põimuvad rohked ekskursid Väike-Aasia ajalukku ja religiooniprobleemidesse, on mõtiskletud Trooja, Pergamoni, Mileetose ning teiste ...
Rockwell Kent

Üksikul saarel

Ameerika kunstniku, kirjaniku ning ühiskonnategelase Rockwell Kenti (1882-1971) esimese raamatu aluseks on peamiselt päevikumärkmed, mis ta tegi 1918-19 aastal koos oma 9-aastase pojaga Alaskas Rebasesaarel talvitades. Ka sisaldab raamat rikkaliku ...
Jim Corbett

Inimesesööjad

Raamat sarjast Maailm ja mõnda

Nõukogude Eesti (1985)

Jaak Kangilaski

Norra. Maa, rahvas, kunst (1985)

Kunstiajaloolase teabemahukas raamat Norras kogetust, omapärasest ja kaunist loodusest, linnadest ja hariduselust, norralaste iseloomust, argipäevast ja harjumustest -- fooniks selle Skandinaaviamaa murranguterohke minevik viikingiajastust ...
Jüri Talvet

Teekond Hispaaniasse

Päevikud, reisipildid, mõtted.

Raamat sarjast "Loomingu Raamatukogu"
Arne Kaasik ja Edgar Kask

Lahemaa rahvuspark

7.99 €
7.19

Lisa tellimusse

Лахемааский национальный парк. Lahemaa National Park

Fotoalbum tutvustab Lahemaa rahvuspargi loodust.

Sisukord:

- Eesti NSV saab rahvuspargi
- Maa ja meri
- Veed Lahemaa pinnal ja maapõues
- Niitudest ...
Leonora Peets

Maroko taeva all

Enne Teist maailmasõda ilmus eesti autoritelt Maroko kohta mitu huvitavat reisiraamatut. Hiljem on neile lisandunud vaid käesolev raamat, mille autor Nora Peets elas Marokos, Marakešis kokku 45 aastat.
Svjatoslav Sahharnov

Meritsi ümber maa

4.49 €
4.04

Lisa tellimusse

See raamat räägib teekonnast ümber Maa, teekonnast meritsi. Selles kirjeldatakse teekonnal läbitavaid meresid ja ookeane, jutustatakse mereasukatest, laevadest, inimestest, kes ookeanid piki ja põiki läbi sõitnud ning avastanud ennetundmatuid ...

Tallinn-80

17.58 €
15.82

Lisa tellimusse

XXII olümpiamängude purjeregatt. Парусная регата XXII Олимпийских игр. The Sailing Regatta of the 22nd Olympic Games. Segelregatta der XXII Olympischen Spiele.

Suures formaadis ning kõvas köites fotoalbum (eesti, ...
Miloslav Stingel

Indiaanlased ilma tomahookideta

Tšehhi etnograaf Miloslav Stingl käsitleb oma raamatus põhjalikult Ameerika põliselanike indiaanlaste ajalugu ja kultuuri, püüdes ühtlasi heita pilku ka nende tulevikku.

Raamat sarjast Maailm ja mõnda
Vello Lään, Jüri Saarma ja Hans Trass

Vikerkaar Niagara kohal

Autorid räägivad oma reisiraamatus Kanada elust, loodusest, teadustööst, samuti sealsetest huviväärsustest ja elulaadist.
Illustreeritud värvifotodega.
Johan-Mark Elsing

Loomaparadiis Aafrikas

0.59 €
0.53

Lisa tellimusse

Retki Krügeri rahvuspargis.

Raamat sarjast Maailm ja mõnda
Ljudmila Šapošnikova

Madrase minevik ja tänapäev

0.49 €
0.44

Lisa tellimusse

Vene nõukogude autori raamatus jutustatakse Madrase linnast Indias, kirjeldatakse Madrase osariigi mitmeid ajaloolisi paiku, selle elanike tavasid ja traditsioone.

Raamat sarjast Maailm ja mõnda

Nõukogude Eesti (1980)

Eesti NSV 40. aastapäeva puhul välja antud fotoalbum tutvustab fotode vahendusel Eesti ajalugu, monumente, kaasaegset arhitektuuri, põllumajandust, tööstust, looduskauneid paiku, Tallinna vanalinna, kultuuritegelasi ja spordielu.

Suures ...
Ivar Murdmaa

Ookean tulerõngas

0.49 €
0.44

Lisa tellimusse

Geoloogiakandidaat Ivar Murdmaa raamat jutustab teaduslikust uurimustööst Vaikses ookeanis ja seda ümbritsevas vulkaanide vööndis, millest autor on mitme ekspeditsiooni koosseisus osa võtnud.

Raamat sarjast Maailm ja mõnda

Tartu 950

Fotoalbum on pühendatud Tartu linna 950. aastapäevale ning annab ülevaate Tartu ajaloost läbi sajandite.
Vambola Maavara

Mägedest mägedeni

Bioloog Vambola Maavara reisiraamat viib lugeja Tjan-Šani mägede kargest loodusest Kazbeki jalamile ja Kahheti viinamarjaaedadesse, külastades vahepeal ka Badhõzi pistaatsiasavanne ning Araali mere saari.
Viibime neljal looduskaitsealal ja ...