Kasutatud Raamatud
autor pealkiri sisukirjeldus

Hetkel müügis 7116 raamatut
TERETULEMAST WWW.KASUTATUDRAAMATUD E-POOD-i

silmaringi-reisijuht-hispaania
Silmaringi reisijuht. Hispaania
Selle reisijuhi abiga saate iga oma Hispaanias veedetud hetke täielikult ära kasutada. Raamatus antakse üksikasjalikke praktilisi juhiseid ja asjatundjate soovitusi.

Avapeatükk Teretutvus Hispaaniaga kirjeldab riigi geograafilist asetust ning vaatleb seda ajaloolises ja kultuurilises kontekstis. Igale piirkonnale ning eraldi Barcelonale ja Madridile on pühendatud omaette osa, mis tutvustab olulisemaid vaatamisväärsusi kaartide, fotode ja täpsete jooniste abil. Eraldi artiklid käsitlevad teemasid toidust ja veinist kuni fiesta'de ja randadeni. Üksikasjalikku infot restoranide ja hotellide kohta leiab Reisija teatmikust. Ellujäämisõpetuses saate teada kõigest alates ühistranspordist ja lõpetades telefoni kasutamisega.

Barcelona, Madrid ja Sevilla -- need linnad on jagatud piirkondadeks, igale neist on pühendatud omaette peatükk. Viimane peatükk, Kesklinnast kaugemal, kirjeldab linnakeskusest väljas asuvaid vaatamisväärsusi. Pealinna ümbritseva Madridi provintsi kohta on eraldi peatükk. Vaatamisväärsused on nummerdatud ning kantud piirkonna kaardile. Nende üksikasjalikud kirjeldused on toodud numbrite järjekorras, nii on lihtne otsitavat leida.

Rubriigis Mida vaadata on vaatamisväärsused toodud liikide kaupa: kirikud, muuseumid ja galeriid, tänavad ja väljakud, ajaloolised hooned, pargid ja aiad. Suures plaanis tänavakaart annab linnulennulise vaate iga piirkonna keskmest. Täheke osutab vaatamisväärsustele, mida tuleks kindlasti vaatama minna.
Kõik leheküljed, mis puudutavad Madridi, on rohelise värvikoodiga. Barcelona värvikood on roosa ja Sevillal punane. Asukoha plaan näitab, kus te asute linna keskuse suhtes.

Tõlkinud Andreas Ardus

Koolibri

2004

672 lk.

Raamat on hetkel otsas