Kasutatud Raamatud
autor pealkiri sisukirjeldus

Hetkel müügis 7276 raamatut
mobiiltelefoni ekraani kaitseklaasid - hea hinnaga - www.telmarx.ee

voimalik
Raul Rebane
Võimalik!
Raamat «Võimalik!» on lugu sellest, kuidas tavalisest külapoisist Gerd Kanterist kasvas ja kasvatati kettaheite olümpiavõitja. See ei ole tavaline sportlase elu-ja edulugu, vaid on eelkõige suunatud lugejate motivatsiooni suurendamiseks, et näiliselt võimatud asjad võivad siiski võimalikuks osutuda. Seda sõltumata tegevusvaldkonnast.

Mida mõeldi, mida tehti ja kuidas see kõik välja paistis, on lühike sisukirjeldus. Pikemalt öeldes kirjeldab see Team75plus meeskonna strateegia väljatöötamist ja tihti väga innovaatilisi meetodeid isiksuse võimete arenguks.

Väga erandlik seda tüüpi raamatute juures on tiimi avalikkussuhtluse ideoloogia ja praktika analüüs. Nii positiivseid kui negatiivseid kogemusi meediasuhtluses saab kindlasti kasutada õppematerjalina.

Raamatus toodud teoreetilised seisukohad on testitud nii reaalses praktikas kui paljudel konverentsidel, seminaridel. Enamik tiimi liikmeid on tuntud konverentsiesinejad ja oma ideoloogia eest võitnud ka rahvusvahelist tunnustust.

Raamatu autor Raul Rebane võitis 2010 aastal Euroopa Kergejõustikuliidu teadus ja innovatsioonikonkursi, seda 16 riigi 30 töökonkurentsis. Tema töö «Sportlase sotsiaalne roll» mõtteid on palju sees ka raamatus.

Iga aasta 2000–2008 on omaette peatükk, kindlasti on sel ajal rohkem ebaõnnestumisi ja probleeme kui õnnestumisi, nii nagu elus ikka. Raamat õpetab ka , kuidas mitte kaotada rasketel aegadel endasse usku ja edasi võidelda.

Raamatu peamine eesmärk on aga sõnastatud sissejuhatuse viimastes lausetes:« Suurim stiimul kirjutama asudes oli aga lootus, et lapsevanemad, uskudes pealkirja «Võimalik!» ja lugenud raamatut, ütlevad «Laps, lähme teele, meid ootavad ees suured teod!». Siis oleks tõesti kõik tehtud.»

Startkom

2014

240 lk.

Raamat on hetkel otsas

ISBN 9789949339808