Kasutatud Raamatud
autor pealkiri sisukirjeldus

Hetkel müügis 7117 raamatut
TERETULEMAST WWW.KASUTATUDRAAMATUD E-POOD-i

meie-arktuuruslased
Norma J. Milanovich, Cynthia Ploski ja Betty Rice
Meie, arktuuruslased
See oli 1984. Aastal, kui dr.Norma Milanovich, kes elas Aluequerque’s, New Mexico osariigis üsna vaikset ja normaalset elu, hakkas kogema tervet rida ebatavalisi sündmusi. Need sündmused algasid kummaliste paranormaalsete ja psüühiliste kogemustega ning viisid teda tema personaalarvuti kaudu sõnumite vastuvõtmiseni teiselt eluvormidelt, kes nimetasid endid Olenditeks tähelt Arktuurus. Kahe sõbra, Betty Rice’i ja Cynthia Ploski toetusel ja kaasabil on valminud raamat ”Meie, arktuuruslased”, mis sisaldab arvukalt läkitusi, ülekandeid nendelt Olenditelt.

Norma kaudu rääkides on arktuuruslased saatnud maalastele leebe läkituse, mis vastab nende siinolemise eesmärgile. Nad teatavad, et nad on siin selleks, et aidata Maad sisenemisel Uude, Vaimsuse Ajastusse. Nad ei saa sekkuda ühegi maalase vabasse tahtesse või otsuse tegemise protsessi. Kuid nad on siin selleks, et harida ja aidata tõsta kõigi vibratsioone, kes valivad teekonna uude dimensiooni, kuhu Maa on sisenemas. Samuti on nad ”volitatud” aitama meil mõista Jumala, meie endi ja universumite tõelist olemust.

Kes on need olendid ja miks on nad siin? Kas nad on sõbrad, vaenlased või lihtsalt vaatlejad? Vastused neile küsimustele võib leida arktuuruslaste endi sõnadest:

Me soovime olla tunnustatud Maa tasandil ainult annetuste ja kasu tõttu, mida me toome. Me püüame teha oma tööd täieliku pühendumisega Valgusele ja Maa õdedele ning vendadele, keda me teenime.

Me soovime, et seda dokumenti (raamatut) loetaks võrdlusena kahe erineva maailma vahel.

Me otsime sobivuse mooduseid. Me ei soovi olla eraldatud ainult ühes universumis.

Me räägime aja üleminekust paljude järgnevate aastate jooksul, mis muudab armastatud Maa energia Eedeni aiaks galaktikas.

Tõlkinud Eve Stenmann

Nebadon

1995

208 lk.

Raamat on müüdud