Kasutatud Raamatud
autor pealkiri sisukirjeldus

Hetkel müügis 7117 raamatut
TERETULEMAST WWW.KASUTATUDRAAMATUD E-POOD-i

Avaleht > Väliskirjandus, romaanid

Sven Delblanc

Vaimulikukuub

1.60 €
1.44

Lisa tellimusse

Rootsi kirjaniku Sven Delblanci (s. 1931) 1963. a. ilmunud romaani tegevus toimub 18. sajandi Preisimaal. Romaani kangelane abiõpetaja Hermann Anderz rändab rõhumise eest põgenedes oma sulase Pikk-Hansu seltsis läbi Saksamaa, elab üle ...
George Eliot

Veski Flossi jõel

«Veski Flossi jõel» on inglise klassiku George Elioti (Mary Ann Evansi, 1819-1880) romaan Maggie ja Tom Tulliverist, kes koos kasvavad Dorlcote'i veskil, nende lapseea sõprusest, hilisemast võõrandumisest ja uuest lähenemisest vahetult enne ...
Jules Verne

20000 ljööd vee all (1982)

6 €
5.4

Lisa tellimusse

Oli tõesti viimane aeg taanduda, sest umbes saja meetri kaugusel asuvast metsast, mis varjas meie eest parempoolset silmapiiri, ilmus nähtavale vibude ja lingudega relvastatud pärismaalast.
Paadini oli oma kakskümmend meetrit.
Metslased ei ...
Georges Simenon ja Pavel Šestakov

Detektiivid

Kogumikus ilmuvad kordustrükis kaks kriminaalromaani. Lugeja leiab siit põneva võimaluse võrrelda kaht kriminalistiloomust - need on nõukogude uurija Igor Mazin ja kuulus komissar Maigret.
Ivan Turgenev

Eelõhtul 1982

Vene klassiku Ivan Turgenevi tuntud romaani neljas kordustrükk.

Insarov aga seisis liikumatult, hoidis oma tugevas embuses seda noort, talle andunud elu, tundis oma rinnal seda uut, lõpmata kallist koormat; sõnulseletamatu tänutunne ja ...
Per Gunnar Evander

Esmaspäevad Fannyga

1.60 €
1.44

Lisa tellimusse

Viljaka rootsi kirjaniku väliselt lihtsakoeline armastuslugu, milles kujutatakse kasvatuse ja keskkonna mõjul kujunenud tundejäikust ja sellest vabanemist armastuse läbi.
Victor Hugo

Jumalaema kirik Pariisis (1982)

Victor Hugo «Jumalaema kirik Pariisis» on romaan, milles sulavad romantiliseks tervikuks mitu teemat. See on lugu ilu, headuse ja puhtuse kehastusest Esmeraldast, tänavatantsijatarist, kelle ümber keerleb nelja mehe saatus. Poeet Gringoire, ...
Venjamin Kaverin

Kaks kaptenit (1. - 2. osa)

3 €
2.7

Lisa tellimusse

Tuntud nõukogude kirjaniku romaan noorte teadlaste kujunemisest ja elust. Esimeses raamatus kirjeldatakse peategelase Sanja Grigorjevi lapsepõlve, lastekodus viibimist, gümnaasiumis õppimist ja lennukooliaastaid.
Raamatu teises osas ...
Raymond Chandler

Naine järves

Raymond Chandler (1888-1959) on ameerika kriminaalromaani nn. karmi koolkonna silmapaistvamaid esindajaid.
Enamikku tema teoseid seob ühine peategelane -- minajutustajast eradetektiiv Marlowe, kellel käesolevas juhtumis tuleb sekeldusi ühe naise ...
Marguerite Yourcenar

Opus nigrum

Prantsuse nüüdiskirjaniku ajalooline romaan meedikust ja alkeemikust Zenonist, kellesse on koondatud mitmete renessansiajastu suurvaimude -- Leonardo da Vinci, Campanella, Erasmuse jt. eluseiku ja ideid.

Tavaformaadis ja ümbrispaberiga kõvas ...
Jiří Marek

Panoptikum

Valimik kriminaallugusid tuntud tšehhi kirjaniku Jiři Mareki (sünd. 1914) sulest, mille süžeed põhinevad tõsijuhtumitel Tšehhoslovakkia 1920-1930-ndate aastate politseikroonikast.

Tavaformaadis ja pehmes köites raamat sarjast Mirabilia
Lion Feuchtwanger

Pojad

4.15 €
3.74

Lisa tellimusse

Saksa kirjaniku Lion Feuchtwangeri ajaloolise triloogia teine osa, romaani «Juudi sõda» järg jutustab Josephus Flaviuse elust pärast Roomavastase ülestõusu nurjumist, näitab tema probleeme juudi kirjanikuna, Rooma kodanikuna ja poegade isana.

Raske on olla õpetaja

Valimik nõukogude rahvaste lühijutte õpetaja raskest ja vastutusrikkast tööst.
Fjodor Dostojevski

Teisik (1982)

2.99 €
2.69

Lisa tellimusse

Raamat sisaldab 5 romaani.

Romaan Vaesed inimesed ilmus esmakordselt N. Nekrassovi poolt väljaantud almanahhis «Peterburi kogumik» 1846. aasta jaanuaris. See on kirjaniku esimene ilukirjanduslik teos. Autori enda sõnade järgi alustas ...
Agatha Christie

Tuhkur hobune. Kellad

1.89 €
1.7

Lisa tellimusse

Kriminaalromaani žanri ühe väljapaistvama esindaja kaks teost, mis köidavad lugejat pidevalt kasvava pinge ja ootamatute, kuid seejuures loogiliste ning ainuvõimalikena tunduvate lahendustega.
Federico Fellini ja Tonino Guerra

Amarcord

0.99 €
0.89

Lisa tellimusse

«Amarcord», Federico Fellini viieteistkümnes film, linastus Cannes'i festivalil ja on viies Fellini filmidest, mis on pälvinud Oscari preemia.

Raamat sarjast "Loomingu Raamatukogu"
Anatoli Aleksin

Üleeile ja ülehomme

1.60 €
1.44

Lisa tellimusse

Valimik tuntud vene nõukogude kirjaniku novelle ja jutustusi, milles rõhk on asetatud eetilistele probleemidele.

Seiklusromaan sarjast Ajast aega.
Julian Semjonov

«TASS on volitatud teatama...»

Tuntud vene nõukogude kirjaniku Julian Semjonovi (sünd. 1931) teos, mille tegevus toimub hiljaaegu iseseisvaks saanud Aafrika riigis, mille vastu Lääne luureorganid vandenõu sepitsevad.

Tavaformaadis ja pehmes köites kriminull sarjast Mirabilia
Jack London

Eluihk

5 €
4.5

Lisa tellimusse

Valimik ameerika kirjandusklassiku Jack (õieti John Griffith) Londoni (1876-1916) loomingust sisaldab valdavas osas tema Põhja-ainelisi jutte, ühe Lõunamere-jutu, kaks sotsiaalse kaaluga juttu suurlinnaelust ja jutustuse «Ürgne kutse». ...
Lion Feuchtwanger

Juudi sõda

3.99 €
3.59

Lisa tellimusse

Esimene osa tuntud saksa kirjaniku Lion Feuchtwangeri ajaloolisest triloogiast, mille peategelaseks on juudi soost rooma ajaloolane Josephus Flavius.
Romaani tegevustik keskendub 1. sajandil Palestiinas puhkenud Rooma ülemvõimu vastase ...