Kasutatud Raamatud
autor pealkiri sisukirjeldus

Hetkel müügis 7220 raamatut
TERETULEMAST WWW.KASUTATUDRAAMATUD E-POOD-i

gilje-pere-maisa-jons
Jonas Lie
Gilje pere. Maisa Jons

Saadavus 2 raamatut

Kõik tahtsid pruudi ja peigmehega kokku juua -- ikka ja jälle.
Foogt istus rahuloleva näoga, suurelaubaline hõredate juustega pea ettepoole kallutatud, püüdes valida oma sõnu nii, et need oleksid hästi vaimukad ning antud olukorras kõige sobivamad.
Ja mis puutub vestlemisse, siis oli ta selles vaieldamatu meister, kuigi staabiarst oma märksa sügavamõttelisemate naljadega, mis aina kahtlasemaks ja salvamaks muutusid, mida rohkem ta jõi, talle tõsiseks konkurendiks oli.
Kuid nüüd omandasid tema pisikesed mahedad, vahetpidamata pilkuvad silmad üha udusema ja õrnema ilme ning olid eranditult nooriku poole pööratud...
Kathinka pidi tema meeleheaks tingimata pulmatorti ja veinitarretist proovima!... Enam ta ei joo, kui sellest pääseb -- Kathinka meeleheaks!... Ma kinnitan sulle, sinu -- ainult sinu meeleheaks...
Ja kuni hilise ööni lõbutseti ning anti Gilje söökidele-jookidele pihta. Tähed särasid ja virmalised vehklesid, kui osa saane pooleldi meelemärkuseta sõitjatega kainetest hobustest veetuna kodu poole lookles, kuna need, kellele majas ruumi leidus, jäid ööseks, et järgmisel päeval pulmi ja pühi edasi pidada.

Tavaformaadis ja pehmes köites raamat sarjast Varamu
Kõik raamatud sarjast Varamu

Tõlkinud Henrik Sepamaa

Eesti Raamat

1973

336 lk.

Väga heas seisus kasutatud raamat

1.49 €
1.34 €

Lisa tellimusse