Kasutatud Raamatud
autor pealkiri sisukirjeldus

Hetkel müügis 7082 raamatut
TERETULEMAST WWW.KASUTATUDRAAMATUD E-POOD-i

inglite-torn-2-osa
Philip Pullman
Inglite torn (2. osa)

Saadavus 1 raamat - TALLINNA LADU

Will on 12-aastane. Ta on äsja tapnud inimese. Tal pole kelleltki abi loota, ta on põgenemisteel, kindla kavatsusega leida tõde oma isa kadumise asjaolude kohta.
Siis astub Will läbi universumite vahelise avause teise maailma ja leiab endale kaaslase, väikese kummalise metsiku tüdruku Lyra, keda lugeja tunneb triloogia esimesest raamatust. Lyral nagu Willilgi on eesmärk, mille ta on nõuks võtnud iga hinna eest saavutada.
Cittàgazze maailm on kõhedusttekitav ja kummaline paik. Sealsetel tänavatel varitsevad viirastused, kes täiskasvanute hingi söövad, taevast aga kostab inglite tiivalööke.
Ja salapärane Inglite torn varjab Cittàgazze kõige suuremat saladust, instrumenti, mille kättesaamiseks inimesed paljudest maailmadest on valmis tapma...

Kord põlvkonna jooksul kerkib esile lastekirjanik, kes on niivõrd ainulaadne, et muudab terve sugupõlve fantaasiamaailma. Carroll, Nesbit ja Tolkien on sedalaadi autorid, samuti Pullman, kelle triloogiat «Tema tumedad ained» võivad lugeda nii kaheksa- kui kaheksakümneaastased.
Tema kirjutatud lugu liigub edasi sellise hooga, et meil ei jää üle muud kui edasi lugeda, lootuses, et see eales ei lõpe.

Tõlkinud Eve Laur

Tiritamm

2004

287 lk.

Väga hesa sisus NAGU UUS raamat

15 €
13.5 €

Kustuta tellimusest