Kasutatud Raamatud
autor pealkiri sisukirjeldus

Hetkel müügis 7116 raamatut
TERETULEMAST WWW.KASUTATUDRAAMATUD E-POOD-i

mobla
Stephen King
Mobla
Mis juhtub ühel 1. oktoobri pärastlõunal, mis saab hiljem tuntuks Impulsi nime all? Läbi kõigi mobiilioperaatorite võrkude saadetud signaal muudab selle saajad… ebainimlikeks, metsikuteks, mõrvarlikeks ja mõtlematuteks. On see terroriakt? Liiale läinud kübertemp?
Sellel pole enam tähtsust, vähemalt mitte nende jaoks, kellel õnnestus tehnoloogia rünnakust kõrvale jääda. Nende jaoks on tähtis see, kuidas juhtunu tulemustega toime tulla ja katastroof üle elada. Õige pea koguneb kamp n-ö «normaalseid inimesi», nagu nad end nimetavad, Gaiteni akadeemiasse, kus kooli direktor ja üks väheseid alles jäänud õpilasi paljastavad nende ees hämmastava ja õõvastava pildi kuupaistest valgustatud jalgpalliväljakul. On selge, et põgenemisteed pole. Ainus võimalus on vooluga kaasa minna.
«Mobla» on üks Stephen Kingi vapustavamaid teoseid, kus õudusjuttude absoluutne kuningas suudab tekitada lugejas äärmiselt reaalsena tunduvat ja lummavalt endasse haaravat põnevust.

Stephen King on sündinud 1947. aastal Portlandis Maine'is. Ta võitis Maine'i ülikooli stipendiumi ja õpetas seal inglise keelt, sellal kui tema abikaasa Tabitha kraadi omandas. Juba esimene romaan «Carrie» ja selle põhjal lavastatud film tegid Stephen Kingist maailma vist küll müügimenukaima autori. «Carriele» järgnes terve hulk menuromaane, nende hulgas «See», «Misery», «Kotitäis konte», «Tumeda torni» sari ja «Kirjutamisest» («Kirjakunsti memuaarid»). 2003. aastal aastal sai Stephen King Rahvusliku Raamatufondi medali väärika panuse eest Ameerika kirjandusse. Ta elab koos romaanikirjanikust abikaasa Tabitha Kingiga Bangoris Maine'is.

Tõlkinud Karin Suursalu

Pegasus

2008

404 lk.

Raamat on hetkel otsas

ISBN 9789949442461