Kasutatud Raamatud
autor pealkiri sisukirjeldus

Hetkel müügis 7117 raamatut
TERETULEMAST WWW.KASUTATUDRAAMATUD E-POOD-i

sisesadam-3-osa
Nora Roberts
Sisesadam (3. osa)
New York Timesi bestsellerite autori Nora Robertsi köitva triloogia viimane osa. Triloogias on juttu kolmest vennast, kellelt saatus nõuab ühtehoidmist. Nad austavad isa soovi kasvatada väikest Sethi nagu oma venda. Ja et kõik kolm venda on taas kodus, siis on pere tugevam kui kunagi varem. Ent järgmistel kuudel pannakse see tugevus rängalt proovile -- veel üks kord...
Phillip Quinn oli teinud kõik, mis tema võimuses, et ta elu oleks täiuslik. Hoogne edasiliikumine karjääriredelil, korter, mille aknast avanes vaade Sisesadamale -- näis, et tänavapoisielu on kindlalt minevikku vajunud. Kuid ainus pilk Sethile tõi talle taas meelde selle marakrati, kes ta kunagi oli olnud.
Phillip kavatses täita isa soovi, mille too oli surivoodil avaldanud, ja suhtus Sethi kasvatamisse algul kui kohustusse. Ta polnud osanud oodatagi, et hakkab Sethi armastama ja et peagi muutub isale antud lubadus millekski palju suuremaks kui pelgaks kohustuseks. Sethi tulevik Quinnina paistis üsna kindel olevat -- kuni linna ilmus võõras. See naine väitis, et kogub St. Christopheris materjali oma uue uurimusliku raamatu tarvis, kuid tõelised uurimisobjektid olid hoopis Quinnid. Naise jahe reserveeritus äratas Phillipi uudishimu. Ta kavatses paljastada naise motiivid, kuid tollel oli saladus, mis kippus hävitama vendade poolt Sethile loodud elu. Saladus, mis võis perekonna lõhkuda... igaveseks.

Tõlkinud Helje Heinoja

Ersen

2002

328 lk.

Raamat on hetkel otsas