Kasutatud Raamatud
autor pealkiri sisukirjeldus

Hetkel müügis 7083 raamatut
TERETULEMAST WWW.KASUTATUDRAAMATUD E-POOD-i

tousuvesi
Jude Deveraux
Tõusuvesi
Ühe Manhattani korporatsiooni tõusev täht Fiona Burkenhalter on läbi ja lõhki newyorklane, kes põlgab kõiki paiku peale New Yorgi kihavate tänavate. Kui naise ülemus saadab ta midagi seletamata Florida lõunatipus asuvasse mageveesoosse äriasju ajama, on see linnavurlest Fionale nagu teine planeet. See ei ole aga tavaline ärikohtumine: Fiona peab saatma klienti algelisel kalastusretkel, teejuhiks enneolematu nimega Äss Montgomery.
Üpris vihane selle rööbastelt kõrvalekallutamise pärast, ei oleks Fiona kunagi võinud arvata, et ta satub oma elu metsikuimasse seiklusse või et tahumatust, kuid vaieldamatult nägusast Äss Montgomeryst, kes on pärit lõunaosariikide pärapõrgust, saab tema lähim liitlane. Jubedad asjaolud tõmbavad naise sekeldustesse nii pea, kui ta lennukist maha astub. Ainult Floridas võidi teda arreteerida, et ta purustas pihuks ja põrmuks hirmuäratavalt tõelisena tundunud mehaanilise alligaatori. Ja ainult keset soid võis ta intriigide puntrasse eksida ning saada peamiseks kahtlusaluseks julmas mõrvaloos, Äss arvatava kaasosalisena. Äkki avastavad nad, et on mõrvaohvri suure varanduse pärijad ja nüüd on nad Florida kõige enam tagaotsitud tandem!
Jõudude ühendamine on Fionale ja Ässale eluküsimus. Jälgides mitmeid segaseid niidiotsi, mis seotud lapsepõlvemälestustega -- imelist lugu, mille Fiona isa talle kord jutustas ja ammu kadumaläinud aardekaarti --, püüavad nad meeleheitlikult mõistatada oma seost surnu pärandiga. Kui nad sumavad minevikusaladuste sogases vees, tekib vastupandamatu keemiline reaktsioon ja Fiona annab legendaarsele Montgomery võlule alla. Kui nende elud ja südamed on üheks saanud, püüavad nad kiiremini tapjat leida.

Tavaformaadis ja kõvas köites raamat sarjast New York Times bestseller.
Kõik raamatud sarjast New York Times bestseller

Tõlkinud Anne Kull

Ersen

2001

264 lk.

Raamat on hetkel otsas