Kasutatud Raamatud
autor pealkiri sisukirjeldus

Hetkel müügis 7226 raamatut
TERETULEMAST WWW.KASUTATUDRAAMATUD E-POOD-i

valede-noiaring
Jodi Picoult
Valede nõiaring
Kui Jack St. Bride juhuse tahtel unisesse Uus-Inglismaa väikelinna Salem Fallsi jõuab, otsustab ta uut elu alustada. Pikk, heledapäine ja kena väljanägemisega Jack oli olnud tüdrukute erakooli armastatud õpetaja ja jalgpallitreener -- kuni ühe õpilase kiindumus süütas süüdistuste püssirohutünni ja röövis mehelt tema reputatsiooni. Nüüd, Addie Peabody einelas Do-Or-Diner miinimumpalga eest nõusid pestes jätab Jack oma minevikuga hüvasti ja on rahul, et saab etendada taevast alla sadanud salapärast võõrast.
Addie Peabody, keda jälitavad tema minevikuvarjud, on meestega suheldes niisama ettevaatlik nagu Jack naistega. Aga kui see vähenõudlik võõras sujuvalt einela igapäevatoimetustega kohaneb, leiab naine, et mees sobib sama mõnusasti tema südamesse -- ja nende vahel tekib pikkamisi õrn, tervendav armastus.
Ometi võib Salem Fallsi pidama jäämine Jackile saatuslikuks kujuneda. Keset sajanditevanuseid valgeks lubjatud kirikuid on neli igavlevat, heal järjel teismelist tüdrukut moodustavad lepingliidu, mis ületab meelellahutuse ja kuritahtlike kavatsuste vahelise piiri. Märganud Addie einelauas uut ja külgetõmbava välimusega töötajat, löövad tüdrukud Jacki maailma segi oma vapustava avaldusega, mis põhjustab ajaloo kordumist -- ja sunnib Jacki jälle oma süütust kuulutama. Äkitselt pole enam miski Salem Fallsis nii, nagu see paistis: turvaline varjupaik muutub ohtlikuks, süütu tüdruk ei kohku kurja ees tagasi, doktorikraadiga nõudepesija osutub endiseks vangiks. Kui Jacki varjatud minevik talle järele jõuab, hakkab tillukese linna elu õmblustest kärisema ja esilekerkiv tõde mattub kahtlaselt hallidesse toonidesse. Meeleheitlikult vastuseid otsiv Addie peab nüüd pilgu heitma enda südamesse ja Jacki valedele ning hämaratele saladustele, et leida tõendusi, mis mõistavad hukka või lunastavad mehe, keda ta armastama on hakanud.

Tõlkinud Karin Vahter

Ersen

2002

418 lk.

Raamat on hetkel otsas